| ionut1alexandru a întrebat:

Am instalat windows7 premium si cad am intrat in my computer lipsea o partitie aveam 2, stie careva care este cauza si cum pot sa o fac sa apara

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

E din cauza ca atunci cand ti-ai instalat sistemul ai lasat unallocated space adica ai sters partitiile si ai bagat sistemul in una. Dai click pe butonul de Start, si scrii la search for programs and files> create and format hard partitions si de acolo creezi inca o partitie din unallocated space.