| ilincush a întrebat:

Am intalnit un baiat in tabara la munte...il plac si din comportamentul lui reiese ca si lui de mine...km as putea sa-i spun ca imi place de el avand in vedere ca tabara s-a terminat si nu ii pot comuunica decat prin tel mob sa mess?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand unde locuieste? Daca nu locuieste prin preajma nici nu are rost. Si eu zic ca daca si lui ii placve sa astepti sa iti spuna el. Asa sa faci mereu cel mai bine ii sa faca baietii primul pas deoarece uneori vor doar sa te pacalaeascasa spun asa si daca vede ca eu mers vrageala o sa continuie happy.

1 răspuns:
| CactusFlower a răspuns:

Daca da semne clare ca te place, incearca... Daca nu, o sa te faci de rusine.Bafta!:*