| zsolti8THE8King a întrebat:

Am intrat la profil de mate-info
si nu stiu ce sa fiu idei?

Răspuns Câştigător
| AlexX a răspuns:

Baga`i cu programarea... C, C++, C#, Java orice... numai baga mare big grin! Bafta.

| zsolti8THE8King explică (pentru AlexX):

Mersi dar am gasit deja
am un program FPS creator si am facut un joc
si cand vreau sal incerc
im scrie "the application has encountered a problem and need close. Extre Debug info
nu sti cum pot sa il razolv?

| zsolti8THE8King explică (pentru AlexX):

Mersi dar am gasit deja
am un program FPS creator am facut un joc si cand il incerc im da
the application has encountered a problem and needs to close. Extre Dubeg info
ma poti ajuta?

| AlexX a răspuns (pentru zsolti8THE8King):

Ok cum vrei dar sfatul meu pentru tine e sa te apuci prima data sa inveti POO si un limbaj de programare... dupa aia poti sa folosesti orice game editor. In versiunea de debug trebuie sa iti arate ce a declansat acea eroare. Bafta!

| zsolti8THE8King explică (pentru AlexX):

Mersi dar de cum am zis am intrat pe mate-info si invati acolo
nu sti cateva programe pentre game editor

| AlexX a răspuns (pentru zsolti8THE8King):

Unity 3d este free si poti scoate produse frumoase...

| zsolti8THE8King explică (pentru AlexX):

Sti vreun program cu care pot sa vad parolele prietenilor mei?
ce va usar sa scriu username website si sa-mi dea parola
daca imi dai iti promite ca nu osati sparg numic

9 răspunsuri:
| zsolti8THE8King explică:

Mersi dar altceva nu sti

| zsolti8THE8King explică (pentru zsolti8THE8King):

As vrea sa fac un joc ca si gta vc ce program imi trebuie?

| AlexX a răspuns (pentru zsolti8THE8King):

Pai cum am zis incearca cu Unity3d dar trebuie sa stii programare in primul rand ca altfel nu poti sa faci mare lucru. Trebuie sa stii cum sa iti construiesti clasele, si cum sa comunice intre ele apoi trebuie sa stii si grafica... e mult de lucru dar merita sa incerci bafta!