| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Am intrat si eu acolo pe site-u ala de la video-chat. Si a aparut notificarea aia si am iesit imediat n`am dat ok. Era prima oara cand intram plus ca am si 12 ani si am dat fereastra incognito ca sa nu vada parintii istoricul ca eram si eu curioasa si acum mi-e frica cumva sa nu stiu, ramane ip-u pc-ului acolo? Scuze de-ntrebare dar vroiam sa ma asigur ca n-are nimic, adica stiti ce vreau sa zic, ca mi-e putin frica.
PLS RASP. URGENT +FUNDA.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU are nimic daca nu ti-ai facut cont pe site! Sterge si istoricul din browserul tau si gata! ti-ai sters urmele! Bafta! Si stai linistita! (ca sa stergi istoricul intra la unelte ->optiuni->confidentialitate->curata istoricul recent ->in Mozilla)