| Daiana90 a întrebat:

Am intrebat un baiat daca vrea sa ne combinam si mi-a dat raspunsul pe mess. A spus ca nu poate momentan si ramanem prieteni.
A doua zi s-a combinat cu o colega de clasa. Ce sa fac?
Il plac prea multcryingcrying...

8 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Aiurea ce pot sa zic... e aiurea sa fii refuzat. tongue

| JoJo a răspuns:

Este clar ca nu te place daca in ziua urmatoare era cu o alta fatahappy
Daca avea vreo problema sau pur si simplu nu dorea o relatie nu era cu alta, intelegi tu?
Asa ca ai face bine sa-ti iei gandul de la el ...sa nu cumva sa ajungi bataia lui de joc, sa se laude prin toata sc ca esti moarta dupa el si alte chestii de genu'..Ai grija! incearca sa-i dai semne ca nu-ti mai place de el...
Succes!happy

| betty17 a răspuns:

Nu ai ce face...treci peste.eu cred ca ti-a zis ca nu poate pentru ca nu te place, te vede ca pe o amica sau poate ca vorbise de inainte cu fata aia sa se combine.tongue

succes

| secret555 a răspuns:

Sal ucizi cu securea laughing

| cici_6785 a răspuns:

A spus ca nu poate momentan? Atunci sa inteleg ca esti fata de rezerva? Ce sa faci? Lasa-l in pace si gaseste-ti altul de care sa te indragostesti

Răspuns utilizator avertizat
| stetoscop a răspuns:

Fa i ochi dulci prietenului sau :->

| deya90 a răspuns:

N-ai ce-i face daca nu te-a preferat pe tine, indreata-ti privirea catre alti baieti...