| Tonu_Cristi_1974 a întrebat:

Am jignit o fata cu care ma intelegeam foarte bine spunand-ui ca nu o plac.Ce sa fac in acest caz?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Daca o doare adevarul mai bine sa nu o ai pe langa tine.

| HazelEyes77 a răspuns:

Trebuia sa procedezi si tu mai cu manusi-unele fete sunt foarte sensibile si pun la suflet. Stii tu oamenilor nu le place sa le arunci adevarul asa verde in fata mai bine ar prefera sa se minta frumos! Un refuz din partea unui barbat doare si face o femeie sa se simta nesigura pe ea. Fii mai diplomat pe viitor! Ar trebui sa ti ceri scuze ca ai fost cam insensibil si poate i ai ranit senti entele si sa i explici ca nu asta a fost intentia ta. Eu cred ca va intelege si ii va trece supararea pe parcurs.

| Violleta2022 a răspuns:

Cazi in genunchi in fata ei si-ti ceri iertare!