| M.T a întrebat:

Am jucat un joc cu baiat de care imi place (adica cred ca si lui ii place de mine)pe porunci.eu am castigatbig grin si nu stiu ce porunca sa ii daustraight face. va rog ajutati-ma!big grin stiu ca e o intrebare prosteasca dar chiar nu am nici o ideestraight face

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Zii sa iti fac o declaratie de dragoste d aia ca in filme cu luna si cu soarelaughing)

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Spune`i sa strige ca te place.

| User a răspuns:

Zii sa recunoasca, [virgula] ca te placesmug

| Dizzydizz a răspuns:

Ms d fundita:d

| tim a răspuns:

O porunca? suuuper! fa-i o vizita celei pe care o iubesti!(cand vrei tu sa o viziteze) daca vine la tine, va doresc Casa de BCA! daca nu, macar sti ca nu te place, nu?

| catalinutz1288 a răspuns:

Sa te sarute happy