| valiborsu123 a întrebat:

Am luat 3 la chimie si imi e frica ca raman corigent ce ar trebui sa fac

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti face un singur lucru: pui mana serios si INVETI la chimie, straduindu-te sa iei 9 si 10 ca sa nu ramai corijent.

| sierra1 a răspuns:

Lasă miorlăitul și invață. Simplu

| heybunacfbntu a răspuns:

La noi la scl când dam teste, avem voie sa aducem suplimentar și ne pune un punct în plus. dacă nu merge asa calculeaza ți media și adaugă câte o nota la care știi ca poți ajunge pana îți iese media 5. eu asa am făcut, eram corigenta la mate deșii eu aveam 10 pe linie la tot. m-am gândit la niște note ok la care știu ca pot ajunge și mi-a ieșit 6 intr-un final. sper ca te am ajutat