| Alexutzuhud a întrebat:

Am luat 4 in simulrea la matematica si mi sa spus ca o sa o dau iar si daca nu o iau ma lasa corigent la mate si nu intru in examen. Este adevarat?
la voi in scoli e la fel?

1 răspuns:
| RuxandraBianca a răspuns:

Nu ma, ce-ai? n-are cum. simularea se trece in catalog doar daca vrea elevul, si se trece ca nota! dar chiar au foat grele simularile! a doua cea mai buna din clasa la mate a luat 4.40, si nu i-a zis nimeni nimic. teoretic nu te poate lasa corigent doar fiindca ai luat 4 la simulare.practic,insa...mai stii? la cat de nenorociti sunt unii profesori