| Alexandra_Miljana_1995 a întrebat:

Am luat un cinci la mate la testul initial care nu se pune in catalog dar parintii mei o sa sufere si imi va parea rau deci cum o sa pot sa le spun ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| JustSquirrels a răspuns:

Parintii tai ar trebui sa inteleaga ca este doar un test initial. Din moment ce nota nu se trece in catalog, nu ar trebui sa te ingrijorezi. Acest test se da cu un scop, arata ce au retinut elevii din clasa anterioara. Spune-le ca vei remedia problema. Sa fim seriosi, cine invata vara? Succeswinking

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Explica-le ca la KFC casa de marcat calculeaza singura restul si nu e nevoie sa stii tu.

| SpeșălGirl a răspuns:

Eu nu inteleg, de ce sa sufere? E doar o nota. Explica-le ca nu mai tineai minte lectiile de anul trecut si ca toata clasa a luat note asemanatoare. Spune-le ca pe viitor vei lua note mari si ca asta a fost doar o exceptie.

| EduardMHJKR a răspuns:

Spunele ca asa au luat toti copiii, functioneaza mereu.

| Alexandra_Miljana_1995 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri! Chiar a mers.