| Maadaaaa a întrebat:

Am luat un nokia e71 dar nu e original. merge totul in afara de bluetooth ( ca la orice chinezarie ), si semnalul, nu prin deloc semnal. Tipul de la care am luat telefonul l-a tinut ceva timp, se vede si pe telefon ca e folosit cat de cat. Nu stiu ce sa fac, oare il pot face la un service?

1 răspuns:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Hmmm, slabe sanse. La service de obicei au piese pentru telefoane originale, iar compatibilitatea acestora cu piesele replicii este destul de scazuta.
Oricum, poti incerca ^***^.