| Andru1996 a întrebat:

Am mai pus intrebare asta dar numai rasp proaste uite va zic corect tot d la A la Z...Am 14 ani imi place de o fata si vr sa fie cu mine stie ca o plac am mai intrebato daca vrea sa fie cu mine m'a refuzat dar acum sunt ca sa zic asa mai apropiat de ea si vreau acum sa o intreb iar daca vrea sa fie cu mine. Ce sa fac sa accepte mi'e chiar teama de un refuzcrying. Sunt in grupul ei d prietene am pus'o p prietena mea ea mai buna si a aiei sa mai vorbeasca cu ea sa ii fka o impresie mai buna despre ea si ma rog sper sa am noroc...In vreo saptamana cel mult o sa o intreb si am nevoie de ajutor ce sa ii zic sa nu primesc un refuz ce sa ii mai zic inainte sa o intrebare? PLS HELP PLS FUNDA SI TOT CE VRETI RAMA DATOR PLS

2 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Hey. Încearcă să găseşti un moment în care sunteţi doar voi doi în preajmă şi apropie-te încet de ea. Spune-i că este foarte drăguţă şi îţi place foarte mult de ea şi ai vrea să petreceţi mai mult timp împreună ca să vă cunoaşteţi mai bine. Ceva de genul... Şi apoi uită-te în ochii ei şi întreaba daca vrea să fie prietena ta.
Sper să meargă. Anunţă-mă ce se întâmplă ^^

| AlexSadik a răspuns:

De cate ori poti posta asta? sa te vad, iti raspund cu curul la fiecare