| anonim_4396 a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta mai demult dar nu am primit decat vreo 2 raspunsuri asa ca incerc iar.

Ce inseamna sa fii impreuna cu cineva? A te tine de mana, a te imbratisa si a te pupa de obraz inseamna ca esti impreuna cu persoana respectiva? Fara a exista o discutie gen "vrei sa fim impreuna" e posibil ca 2 persoane sa fie impreuna?

2 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Inseamna sa simti ceva cu adevarat pentru perdoana respectiva, sa fii in stare sa te sacrifici pentru ea, sa nu poti sta cu gandul ca nu e bine sau ca nu stii de ea. Acum sa fii cu cineva inseamna sa va dati 2 limbi in gura.

| alinaiuliana89 a răspuns:

A fi cu cineva inseamna sa daruiesti totul si sa nu te astepti sa primesti in schimb nimic, poti face multe chestii cu aceea persoana de la o simpla imbratisare pana la cele mai mari nebunii. depinde ce intelegi si tu prin a fi impreuna cu cineva, poti face orice vrei tu atata timp cat persoana de langa tine e dispusa la randul ei big grin