| patry_6602 a întrebat:

Am mainile reci, ma simt foarte obosita si am intepaturi la splina ce ar putea fi? mi. e frica ...ar putea fi leucemie?,,, muultumesc

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Foarte putin probabil sa fie leucemie. Mai degraba o anemie sau chiar o tulburare functionala, o tulburare psihologica visceralizata. Mergi la medicul de familie pentru niste analize de rutina. Vei exclude astfel leucemia.

| inna a răspuns:

Anemie.

| fabiola a răspuns:

Evita orice parere in probleme de sanatate, numai medicul iti poate spune diagnosticul si, si acesta in urma unor analize medicale!

| hashe86 a răspuns:

Nope
mai repede o anemie
daca e vorba de oboseala si de splina.
o analiza nu ti ar strica

| Amelia87 a răspuns:

Nu! Nu trebuie sa te sperii! Fuguta la medic dupa analize. Bafta si sanatate!