| FantasyMindedGirl a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Acum îl iubesc enorm dar la început eu nu prea voiam o relație, îmi cam băteam joc și evitam sa ies cu el, toate astea pentru ca mi-a fost frica sa ma atașez pentru ca vedeam cum toată lumea este înșelată sau se desparte. L-am mințit odată ca am treaba cu mama ca sa nu ies cu el și sa ies cu prietenele mele, am ieșit cu ele dar nu a fost nici un baiat sau ceva, doar voiam și eu sa petrec puțin timp cu ele și îmi era aiurea sa ii spun ca prefer sa ies cu ele in loc sa ies cu el. Eram la început și nu simteam cine știe ce pentru el. Când am început sa îl cunosc au venit și sentimentele și m-am îndrăgostit de el, dar asta ceva mai târziu fata de el care era deja îndrăgostit de mine. L-am mai mințit și i-am ascuns multe chestii pe care el abia acum le-a aflat și a ales sa pună punct. Totul a fost bine in afara de începutul nostru, in care eu am cam greșit și acum nu mai am cum sa dau timpul înapoi și sa-mi repar greșelile. Ce pot face? Nu vreau sa îl pierd dar mi-a zis ca nu mai vrea sa auda de mine și m-a blocat

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai stai puțin să se calmeze și încearcă să dai de el și explică-i totul foarte amănunțit și sincer, cum ai făcut și aici.

| timidu89 a răspuns:

Sa accepti ca nu te mai vrea si sa il uiti. E greu o perioada dar cu trecerea timpului vei trece peste. Daca el nu mai vrea sa auda de tine nu mai poti face nimic.

| Musca88 a răspuns:

Ti-ai batut joc de el, nu-l judec, nici eu n-as continua.

| adriangrowinglife12 a răspuns:

Daca pe tine te-ar minti sau ti-ar ascunde mereu lucruri in continuu o persoana pentru care probabil ti-ai da si sufletul, tucum te-ai simti? Gandeste de 2 ori inainte sa faci vreo prostie. Acum asuma-ti.