| FaSTBoy a întrebat:

Am mare nevoie de bani... spuneti - mi orice metoda indiferent daca e legala sau nu?

4 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Lucreaza,roaga-te de parinti,imprumuta de la prieteni,sparge o banca sau un magazin laughing,vindeti apartamentu,obiecte din casa, fura din geanta altuia, fate reprezentat avon sau oriflame sau orice alceva.Asta e tot ce ''trebuie" sa faci.

| Yukidaruma a răspuns:

Legale:
-mmunceste
-strange
-cere de pe la parinti/prieteni/colegi.etc
-invata >.< (asa primesti bursa de merit daca esti printre primele locuri in clasa >.

| elasexygagica a răspuns:

Pe centurawinking

| roooxy_5474 a răspuns:

Fate reprezentant avonlaughinglaughing