| 0457violetta a întrebat:

Am nasul turtit, cand eram mica am cazut fix in nas si este turtit si gicantic.ce pot face ca sa nu -l mai am asa? orice in afara de operatie.

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Mergi la un medic orl-ist si vezi daca faptul ca ai nasucul turtit in urma accidentului nu iti afecteaza cumva respiratia. Daca ai asemenea probleme vezi daca iti recomanda el o rinoplastie sau nu. Altfel nu-ti fa griji! Daca tu iti accepti nasucul asa cum il ai, ai incredere in tine si inconjoara-te de prieteni care te plac pentru cine esti, nu pentru cum arati!
Eventual atunci cand te machiezi pune-ti in evidenta ochii si cauta pe net trucuri pentru a diminua vizual nasul.

4 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Înafară de o operație mă îndoiesc că ai ce face, eventual doar dacă reușești să maschezi cu machiajul.

| Sidonia07 a răspuns:

Foloseste un machiaj care sa mascheze asta, cel mai important ai incredere in tine, nu conteaza cum arati, conteaza cine esti!

| 0457violetta explică (pentru Sidonia07):

:** ce dragut ai spus!

| Sidonia07 a răspuns (pentru 0457violetta):

Poate fii un complex, dar nimeni nu e perfect cu totii avem defecte..asa ca fii tu :*