| Clau_7786 a întrebat:

Am nev de ceva coduri pentru Sims 3 happy am jocul dar nu am cont. exista cateva coduri care merg si asa dar nu multe, daca aveti coduri va rog scrieti-mi puppy dog eyes Funda :*

5 răspunsuri:
| Aliiiiiiii a răspuns:

Testingcheatsenabled on/off,dai shift+click pe cutia postala si o sa-ti apara diferite actiuni, motherlode, familyfunds "aici pui numele familiei" "100000" (pui orice suma vrei, am dat un exemplu).P.S:pentru. familyfunds, trebuie sa-l bagi pe testingcheatsenabled on/off ca sa mearga.

| zlatadaiana a răspuns:

Motherlode-50.000 de bani

| iani a răspuns:

Ai sims 3? l-ai cumparat?

| iani a răspuns:

Vreau sims 2, sau 3 carel pot juca pe pc care il are ma contactati pe id:ianida.dota va roghappy

| iani a răspuns:

Imi spui si mie de unde il ai? te rog