| alina17ilinca a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am absolvit anul asta liceul si vreau sa dau la facultatea de economie, dar nu stiu ce specializare sa-mi aleg, mi-ar placea sa studiez mai mult despre dezvoltarea economica a tarilor pe parcursul anilor si sa lucrez la diferite proiecte...nu stiu exact, dar care specializare dupa parerea voastra e mai avantajoasa?

1 răspuns:
| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Probabil ai ales pana acum o specializare, iar domeniul economic va avea intotdeauna un viitor, indiferent de subdomeniu, asa ca e minunat.