| LostSmoke a întrebat:

Am nevoie de ajutor! ce sa fac? de ce mi-a spus ca ma iubeste si s-a razgindit a doua zi, cerandu-si iertare?

apoi se preface ca suntem prieteni si se comporta ok cu mine, azi am glumit putin si nu prea i-a placut, cica fac haz pe seama ei.(mai apoi iarasi zambea) mai simte ceva sau s-a jucat?

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna nu vreau sa te supar, dar sincer cred ca doar se joaca cu tine.Si spun asta pentru ca o fata care iubeste cu adevarat nu face asa ceva.Nu ii spui iubitului te iubesc si dupa iti ceri iertare ca ai spus asa.Nu te comporti frumos cu el si dupa te comporti urat.Nu se face asa.Eu cred ca a vazut ca o iubesti mult si ca a vrut sa se joace cu inimata stiind ca te afecteaza.Eu zic intai sa vorbesti cu ea si sa o intrebi de ce are asemenea comportamente si vei vedea ce spune. Spune-i sa iti spuna adevarul. Dar sincer nu prea cred ca mai tine la tine fara suparare. Dar nu sti daca nu o intrebi.
Eu sper ca te-am ajutat si iti urez bafta.

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Las-o in pace. Daca te place, va veni singura la tine