| Corina_Bianca_2000 a întrebat:

Am nevoie de ajutor... De cand m-am despartit de prietenul meu parca numai am chef de nimic. Toata ziua as sta si as dormi, numai am chef dede scoala, numai am chef sa fac nimic,... Eu prietene nu prea mai am pentru ca sunt fitoase si enervante ..Simt ca sunt tot mai singura, uneori nu am chef nici sa mananc... va rog frumos aa ma ajutati crying(

5 răspunsuri:
| crbogdan a răspuns:

Ai nevoie de un nou iubitwinking treci usor peste.

| SkyPilot a răspuns:

Incearca sa faci ceva ce iti place. Stabileste-ti un obiectiv mai usor, atinge-l si apoi sarbatoreste succesul. Apoi incearca ceva mai greu. Ai sa vezi ca iti recapeti increderea in tine si pofta de viata. Nu imtra imediat intr-o noua relatie decat daca chiar il gasesti pe Fat-Frumos.

| baru a răspuns:

Da,,,nu este placut, este greu, dar...trebuie sa treci peste. Priveste inainte, nu te uita inapoi, fii sociabila si o sa treaca! Totul se intampla cand te astepti cel mai putin!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ieși din starea asta, nu se merită și bucură-te de viață.
Mergi la școală, ocupă-te de tine și crede în tine.
Succes!
Pa, pa.

| MskDesign a răspuns:

A sosit momentul sa cunosti persoane noi.Trebuie sa accepti viata asa cum este si toti mergem inainte.