| NoName2934 a întrebat:

Am nevoie de ajutor fetelor! Voi despre ce vorbiti in mesaje cu baietii,am nevoie de idei pentru ca de ceva timp vorbesc cu un baiat si vreau in continuare sa vorbesc cu el, e din clasa si vreau sa fim prieteni buni momentan

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Subiecte gasiti cu sutele, legate de pasiuni, timp liber, preferinte pentru diverse domenii, social, cultural, politic etc.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Mai bine il lasi in pace daca astea sunt intentiile tale, nu ii da sperante false.

| NoName2934 explică (pentru MAteiLaAjutat):

Chestia e ca nici el nu da sperante ca ar vrea sa fie cu mine dar tot vrea sa vorbeasca cu mine des

| d4r1a a răspuns:

Eu vorbesc de incidente din clasă sau din clasa în care am fost apoi deviez cu o părere personală despre situație. Poți să-ți mai dai seama pe parcurs, mai ales dacă pune multe story-uri