| PandaEcrazy a întrebat:

Am nevoie de ajutor REPEDE! cum imi pot sterge contul de pe toutube. contul a fost facut din greseala de catre varul meu si acum nu mai stiu cum sa--l sterg... FUNDA! si repede, cine stie sa imiz ica repede, problema este ca mia folosit nr de tel si nu vreau sa imi umble el si sa faca vreo prostie la care eu trebuie sa platesc

HELLLPP!(scuze categoria)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Toutube ce este? Sau e vorba de youtube?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )