| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor... urgent! Deci clasa mea s-a desfintat ...si s-a despartit in celelalte clase, in clasa care am cazut...sunt mai multe fete "dragute" sa zic asa...maine voi fi cu una din ele de serviciu pe scoala(stam in fata cancelariei si sunam cand e de pauza) as vrea sa se infiripe ceva... o sa incerc eu... dar vreau sa aud si alte idei! Deci cum as putea sa infirip ceva?
P. S. Sunt a 8-a

5 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Cum s-o inviti mah asa, din doua vorbe, la un suc?laughing Daca nu va cunoasteti prea bine o sa i se para ciudata invitatia ta.Deocamdata vorbiti, intreab-o tot felul de chestii marunte, neimportante...fi si tu dragut cu ea. Fa-o sa zambeasca, sa rada, spune-i glume, ceva amuzant, nu stiu.
Daca e sa fie, o sa fie.batting eyelashes

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Poi conversati, incearca sa afli ce-i place etc, dar nu fi mult prea insisent cu intrebarile... N-o sa-i placawinking...La sfarsit, invit-o undeva, la un suc...Sau intreab-o daca iese pe afara...Si asa va evolua ceva, cevasmug

see you soonwave!

| muffin94 a răspuns:

Ce coincidenta si fosta mea clasa din 1-4 s-a desfintat.Doar ca eu m-am mutat din a 5-a la alta scoala si acum sunt tot a 8-a.Esti cumva din Timisoara?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt din bucurestitongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Condu-o pana acasa daca doreste, vorbeste-i frumos, fii dragut, uita-te in ochii ei, zambeste-i, si spune-i "crezi ca este prea devreme sa te invit la un suc?) forma de adresare conteaza, la varsta asta fetele se sperie usor, dar daca esti atent cum ii vorbesti, o sa fiti prieteni!