| davidanton12 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent, iubitul meu mi-a spus,, eu am nevoie de o fata care să tragă cu mine"deși eu i am fost mereu alaturi ce ar trebui sa fac...va rog sa nu faceți misto

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai intreaba-l pe el, ca noi chiar nu avem de unde sa stim ce vrea baiatul ala de la tine, unde anume sa trageti si ce sa faceti. Discuta cu el, intreaba-l pe el!

| Hyperion7 a răspuns:

Daca are nevoie de o așa fata și pe tine nu te apreciază, nu îi poți face nimic.
Doar sa îl lași să te piardă, doar atunci îți poate simți lipsa.
Doar zic

| DontActLikeMe a răspuns:

Dacă ți-a zis clar că vrea o fată care să tragă cu el, e clar că e nemulțumit de sprijinul și/sau atitudinea ta.
Cel mai bun sfat e să comunicați deschis despre așteptările fiecăruia dintre voi și încercați să reevaluați relația. Uneori despărțirea e mai bună decât o relație nefuncțională și toxică.

| Lubeniță38900 a răspuns:

Sa fii mai bună cu el și să-l înțelegi