| UnCorazonLocoooo a întrebat:

Am nevoie de ajutor, va rog, ei bine vroiam sa ma tund bob dar la nici un coafor la care am mers nu au vrut sa ma tunda ca ziceau ca am parul prea frumos ca sa-l strice, asa ca eu, incapatanata fiind, m-am tuns singura si a iesit o mare porcarie asa ca a trebuit sa rog pe cineva care se pricepe sa mi-l indrepte, dar ca sa-l repare a trebuit sa il tunda foarte scurt si acu arata oribil, ce sa fac sa creasca mai repede?
am auzit ca uleiul de ricin e bun, asa e? daca da, cam cat costa ca tata e plecat din oras zilele astea si nu am cui sa-i cer bani asa ca trebuie sa ma descurc cu cat mai am eu...

2 răspunsuri:
| Andra_3307 a răspuns:

Of of cine te-a pus sa faci asta ei, ei
nu trebuia.
uite eu nu stiu ce uleiuri sunt bune si cat costa dar altcuiva nu ii poti cere bani mamei tale de exemplu ceva rude si ii vei inapoia as nu se poate?
asta e o lectie nu te mai tunde singura
sper sa rezolvi asta succes:*

| midnight_2375 a răspuns:

Daca mi aduc aminte anul trecut pe 100ml am dat aproximativ 3 lei... nu este foarte scump. Uleiul de ricin, trebuie sa il ti toata noaptea si te dai doar la radacina.
Acum cred ca te-ai invatat minte. Bafta! Si vezi ca ambitia in exces strica...