| katalyn_2632 a întrebat:

Am nevoie de bani! Cum pot face rost? Lasati mesaj va implor!

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

1.Baga-te la un poker! Pe internet se castiga bani chiar bine pe Party Poker sau Full Tilt Poker sau Poker Stars
2.Joaca la bursa, daca esti prin Bucuresti, desigur.Si acolo se fac bani buni, dar trebuie sa ai ceva minte
3.Sau daca esti minor,ceri de la cineva,cate-un leu de la unul, cate un leu de la altii, si strangi asa vreo 10 lei pe zi, fara sa cersesti. big grin

| ruPfashu a răspuns:

Munceste!

| icestone a răspuns:

Oamenii au nevoie de mancare,apa,afectiune,o casa,prieteni,libertate
vad ca tu ai nevoie de bani pentru ca ai o alta nevoie pe care o poti satisface cu acei bani, iar acea nevoie de bani nu o ai ci, cineva te a facut sa crezi asta
NIMENI nu are nevoie de bani nimeni!
tine mintewinking cu toate ca probabil nu intelegi ce am zis si ma crezi nebun happy

| SunshineGirl a răspuns:

Le ceri parintilor, bunicilor sau unor prieteni apropiati daca poti reusi de unul singur.Nu fura.