| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi. Am 16 ani si imi place mult de o fata de la mine din liceu si vedeam mereu ca se uita la mine asa ca i-am cerut id-ul pe facebook si cand a intrat pe mess am bagat-o doua zile in seama.I-am zis buna, ce faci si ea raspunzandu-mi cu bine, pe acasa tu? ..si doar atat nu a mai zis nimic asa ca nici eu nu am mai bagat-o in seama crezand ca m-am inselat si nu ma place..Si nu stiu ce sa fac, ca poate ma place dar nu face ea primul pas.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| fabilescu a răspuns:

Fi tupeist.baga-te in seama cu japca si da-ti intalnire cu ea.asta asteapta femeile. oricat de lesinata ar fi dupa tine iti da un pic de inteles dar nu sare pe tinewinkingbafta

| AlexandraSt13 a răspuns:

Fa tu primul pas, vorbeste mai mult cu ea, fa-o sa rada si daca vezi ca iti da atentie si chestii invit-o la un suc ceva!winking

| Vilcan a răspuns (pentru AlexandraSt13):

Si ce as putea vorbi cu ea? Nu e ca si cand ne-am cunoaste ca asa era usor.

| AlexandraSt13 a răspuns (pentru Vilcan):

Pai...despre muzica, filme, mai faci si tu niste glume ca sa se amuze sau mai cauti pe net niste replici din astea ca s-o dai pe spate laughing

| Vilcan a răspuns (pentru AlexandraSt13):

E clar. Un sfat nu stiti sa dati. dafuq?! Cum sa caut pe net replici si nimeni nu prea mai vorbeste despre muzica si filme.Asta faceam la 12 ani. Mai bine abordez sfatul lui fabilescu ca asta tine mereu.
@ Oriflamediscountsuper cred ca ai dreptate, daca eram indragostit probabil nu imi faceam alte iubite, fata de care vorbesc este genul care se lasa mai greu si de asta cred ca vreau sa fiu cu ea si atractia fizica.
Hai mersi de sfaturiwinking!

| AlexandraSt13 a răspuns (pentru Vilcan):

laughing