| freddy a întrebat:

Am nevoie de cateva statusuri care sa se refere la o fata pe care o plac! Ia tine la status ca cauta un baiat care sa nu minta, care sa nu insele... caut un status care sa rapunda astauia dau funda!

1 răspuns:
| sSeLL a răspuns:

Nu uita ca tin la tine.Nu uita ca te iubesc. Nu uita ca zi si noapte.Doar la tine ma gindesc! stau in pat cu cartea-n mana mama crede ca citesc...dar cu ochii plini de lacrimi tot la tine ma gandesc!(Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! ingeras din cer picat ochii tai mai fermecat dintr/o singura privire s-a nascut a mea iubire te-am iubit pe tine, si te mai iubesc.stiu ca nu ma crezi.dar mai asteapta si-am sa-ti demonstrez. te iubesc.te sarut in vis, te sarut in scris, te sarut in gand dar pe buze cand?