| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Am nevoie de cateva versuri despre dragoste(in engleza) pe care sa i le pot da unei fete! Plz care ma ajuta ia funditatonguetonguetongue

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Ai aici 151 de versuri de dragoste http://www.lovepoemsandquotes.com/LovePoems.html! Succes si iubiti-va cat mai mult!

5 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Hey girl, i love you, you are all what i have and i don`t smile without you. I think couse you are special, couse you are beutiful and very happy. You are my heart. I love you, baby.

Inseamna :

Hey, fato, te iubesc, Tu esti tot ce am si nu pot zambi fara tine. Eu cred ca tu esti speciala, Ca tu esti frumoasa si foarte vesela. Tu esti inima mea. Te iubesc, Baby.

Sper sa te ajute!

| dada a răspuns:

Un I love you cred ca e suficient sa ii ajunga la inima :X desi suna mai bine un " TE IUBESC "

| Chuck a răspuns:

Ti-am gasit unele ADAVARATE, BETON, MONDIALE:

Astazi plange cerul numai pentru mine,
Plang si ochii mei, le e dor de... TINE (bravo, ai ghicit)
Dar eu stiu bine ca nu e usor,
Da-mi un telefon simt ca am sa... MOR ( aplauze).

O sa o impresionezi, o sa ii si fu...ri inima.

PS: Scuze, dar nu am gasit manele in engleza. (Cu exceptia hip-hoperilor comerciali )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu scriu versurile si tu iei fata? e normal? bai cristi010? ia tu fundita si lasa fata mie ca eu ii scriu ei poezia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love you because ur so true,
You're in my heart,
But is lonely now.
Please come back to me you can't see,
That I love u,
please call me(laughing )