| Micuţa a întrebat:

Am nevoie de descrieri (statusuri) noi UrGenT!:-xx...Sa nu fie de suferinta sau de fitoase va rog! Cele mai frumoase au FUNDA!kiss

Răspuns Câştigător
| Biu a răspuns:

Tu mă întrebi dacă vreau să ies cu tine. Eu ridic sprâncena şi-ţi dai singur răspunsul. smug

~ Cea mai mare calitate a unei fotografii este că ea nu se schimbă, în timp ce oamenii din ea... DA. happy

• Într-o viaţă viitoare, vom avea ocazia să dăm :
DELETE la probleme, REFRESH la minte, UNDO la toate greşelile şi SAVE la momentele fericite. ♥

~ Când tastezi repede şi aştepţi un răspuns, două minute şi se par o veşnicie. X_x

~ Atunci când faci ceva, fă-i pentru că vrei, nu pentru că aştepţi vreo răsplată. (;

• Omg/Lol/Haha/Ok. Cele mai folosite cuvinte în lipsa unor replici... (:

» Când eşti ferm convins că ai luat alegerea corectă, nimeni nu e de acord cu tine. happy

» Zâmbeşte. Nu îţi va face neapărat viaţa mai bună, dar îi va opri pe falşi să te întrebe ce-ai păţit.winking; D

~ Uneori, chiar vă bănuiesc de genii sub acoperire.;-j

~BRB/GTG : De fapt, nu plec nicăieri, dar vreau să închei conversaţia. happy

» Dacă-ţi zâmbeşte, nu înseamnă neapărat că te place.winking

~ Lumea e plină de gingăşie. Ca şi tine! ♥

Sunt legat de tine ca un creion de guma `.

Fiecare zi e meciul vietii tale.

• Întotdeauna am urât să fiu pe locul 2!winking

~ Momentul enervant când tu vrei să închei o conversaţie, iar celălalt nu se mai opreşte din vorbit... X_x

• Cuvintele sunt averea mea. ♥

~ Curând, răbdarea mea o să dispară. happy

~ E amuzant cum ne amintim mii de versuri din melodii, dar nu ne amintim lecţia la şcoală. ^_^

~ Un jurământ nu e pentru azi sau pentru mâine. E pentru totdeauna. Unii oameni omit asta. happy

~ Când oamenii ne fac un compliment, ne ia 5 minute să găsim o replică, dar... sfârşim prin a zice... „Mulţumesc" ^_^.

~ Supravieţuim din amintiri, dar uneori supravieţuim cu ajutorul uitării. happy

• Nu vom reuşi niciodată să-i mulţumim pe toţi... (;

Nu-mi mai repeta că-ţi pare rău. Pentru că ştii şi tu că nu-ţi pare.winking

Când nu mai ai argumente începi să arunci cu ameninţări. CLASIC.

Erai conştient că nu o să fac cum vei spune tu. Dar tu tot insistai.

Unele persoane ştiu atât de bine să enereze pe cineva, încât ar trebui să primească o diplomă pentru aşa ceva.winking

Oricâte argumente ţi-aş aduce, tu tot părerea ta o ţii.Chiar dacă eşti 100% conştient că nu e bună.

» Vreau să cred că toate stelele strălucesc pentru noi. ♥

• Astăzi, doar TU mă inspiri. ♥

» Dacă nu stau lângă voi când vorbesc la telefon, nu înseamnă neapărat că ascund ceva. smug

» Probabil nu ţi-ai dat seama. Pământul se roteşte în jurul soarelui, nu în jurul tăuwinking.

~ E vina ta că ai văzut doar partea goală a paharuluiwinking

♥Telefonul il strang cu obsesie in mana.Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost Si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost
Picture
♥ niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

Picture
♥ Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!
Picture
♥Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."
Picture
♥Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!
Picture
♥Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...
Picture
♥Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai... Iubeste-ma cand o merit cel mai putin...Atunci am nevoie cel mai mult!
Picture
♥Multumesc lui Dumnezeu pentru fiecare moment In care am ras sau am plans,mi-e indiferent constient ca fiecare hop...e o incercare si fiecare reusita un raspuns la o intrebare!
Picture
♥Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc.
Picture
♥Invat sa plang fara lacrimi,sa admir cu masca indiferentei pe chip,sa sufar razand de fericire,am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!
Picture
♥Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut, chiar daca uneori, inima iti moare.
Picture
♥Le pui conditii, la toti care te vor
Uita-te dar nu atinge, si uite asa tu ii omori
Fermecator, ai un zambet criminal
Si fundu' ala ar trebui sa fie ilegal
Este extraordinar mersu' ala intepat
Iese din normal mersu' ala elegant
Stii prea bine, la tot ce ma refer
Graviteaza toti in juru tau fara vreun reper
As vrea sa-ti cer, sincer un autograf
Semneaza, Domnïsoara care te-a dat peste cap!
Picture
♥Ai reaprins in mine spiritul de luptator
O simpla atingere si simt ca sunt nemuritor
O singura scanteie si-am luat foc instantaneu
Te voi pretuii mereu ca pe o piesa de muzeu
Chiar daca eu nu`ti dau de inteles cat de mult tin la tine
Parca secundele sunt ore...cand nu esti langa mine
Orele sunt zile, zilele sunt saptamani
Timpul nu`si mai are rostul, eu nu mai am forta in maini
Suntem stapani pe propria soarta, intram amandoi pe poarta
Pasim usor pe nori, trecem prin stari, parca e prima data
Cu sarutari fierbinti in zori de zi ne trezim unul pe altul
Si`mi vine greu cand tu nu esti sa vad ca iar imi e gol patul
Te plimbi mereu prin mintea mea, poate de`aia ma port ciudat
Mai toti mi-au spus pana acum ca sunt putin distrat
Nu vad nimic in jurul meu, te vad pe tine peste tot
Sunt dependent, iar pentru mine tu esti singurul antidot