| dexro a întrebat:

Am nevoie de intrebari... azi am facut blogul asta: http://ypoll.blogspot.com/ ce urmeaza sa fie dezvoltat, dar pentru asta am nevoie de ajutorul vostru!
Pentru inceput eu pot sa aduc 10-20 de vizitatori pe zi, nu este foarte mult dar este un incept. Am nevoie de cel putin 50 de intrebari ca sa ii dau o logica blogului.

Daca ai o intrebare ce doresti sa fie publicata o poti lasa fie aici fie pe blog, iar cea mai buna intrebare primeste funda! (nu conteaza limba in care pui intrebarea)

7 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Do you smoking?
Culoarea preferata.
Crezi in sfirsitul lumii?
Virsta.
etc.

| DarQueen a răspuns (pentru Lilia2621):

„Do you smoking?"... Pe bune?
De unde știi atâta engleză?
Well.îmi permit să te corectez „Do you smoke?" sau „Are you smoking?"
happy

| Lilia2621 a răspuns (pentru DarQueen):

big grinbig grinbig grinbig grin sory, nu stiu ft bine engleza, da cred ca ai inteles sensulhappy

| DarQueen a răspuns (pentru Lilia2621):

Da, sper că nu te-ai supărat că te-am corectat happy

| Lilia2621 a răspuns (pentru DarQueen):

Ai da, nuuu, chiar mersi, acum si eu voi sti cum e corect. happy

| matei20 a răspuns:

1.ziua ta favorita ( luni marti miercuri joi vineri sambata sau duminica)
2.anotimpul preferat(ianuarie...decembrie)
3.sportul preferat(gimnastica balet fotball etc.)
4.materia preferata(mate rom franc germana etc.)
Funda?

| bLow a răspuns:

Ce blog praf prietene cati ani ai?