| NoName2934 a întrebat:

Am nevoie de mare ajutor.Implinesc 6 luni de relatie cu iubitul meu, amandoi avem 14 ani si nu am nici o idee ce am putea face.Ce i ar placea unui baiat sa faca? El zis ca avea o idee doar ca nu vrea sa imi spuna care e,l am tot rugat dar raspunde doar cu nu. Eu as fi multumita cu orice doar ca nu stiu ce ii poate place lui, unde i ar placea sa mergem si ce sa facem. HELP!

1 răspuns:
| Madaxo97 a răspuns:

Pai cum, sunteți iubiți de 6 luni și nu știi nimic despre el? Nu ai nicio idee despre ce ar putea să îi placă? Ai putea să îi iei un mic cadou, ca o brățară sau un ceas, o pereche de căști, un parfum, sau să ieșiți împreună la un restaurant, sau un picnic în aer liber, o plimbare romantică.