| artanix a întrebat:

Am nevoie de o parere. Pana maine trebuie sa ma tund si nu stiu sigur ce model vreau.asa imi sta parul intins cu placa :) http://img7.imageshack.us/i/photo0271photoshop.jpg/ (nu bagati in seama backgroundul :))) ) credeti ca mi-ar sta bine cu tunsoarea asta? http://scrapetv.com/.......jpg...(nu sunt fan hp). plus as dori sa stiu o adresa unde pot sa imi fac tunsoare la model de maxim.40 ron.pentru ca de fiecare data cand m`am dus la frizer cu model m`a tuns oribil. multumesc anticipat...
p. s: nu vreau mistocareli. thanks

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Da o sa iti stea bine.Esti genul de persoana careia ii sta bine cu toate genurile de tunsori.Adica am incercat sa mi te imaginnez cu mai multe tunsori si ti se potrivesc toate. Cel mai bine ar fi sa ceri un catalog hair stilistului. Adica este normal sa stie sa faca oate tunsorile prezente in catalog din moment ce ti`l da asa ca mergi la sigurwinking

3 răspunsuri:
| emy_8408 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta mai bine tuns asa ca Harry Potter. pup happy

| artanix explică:

Pai stiu. dar dupa ce s`a rugat diriga de mine un semestru acum a inceput sa ma oblige altfel imi da 7 la purtare. :-

| artanix explică:

Maine ma duc la salon la city mall...revin cu poze in caz ca a iesit bine.laughing in caz ca nu...stau si eu o luna cu fesul pe cap pana creste tongue.multumesc pentru raspunsuri.tongue