| aDEeLAa a întrebat:

Am nevoie de o persoana foarte inteligenta de la care sa am ce sa invat... As mai vrea pe cineva care sa ma bata in fiecare moment la cap sa invat. trec printr-o perioada mai grea :/ Nu pot sa fac nimic in ultimul timp daca nu ma impinge cineva de la spate. E cineva pe aici sa corespunda criteriilor?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea sa-ti fiu de folos in anumite probleme sau situatii.Am intrat din curiozitate pe profilul tau si ti-am citit intrebarile din care am inteles marea varietatea a intrebarilor tale fara raspuns.Ti-am lasat mesaj.Pa,pa

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ma poti accesa oricand doresti in orice problema. Voi incerca sa-ti fiu de folos in limita cunostintelor mele.

| aDEeLAa explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc mult! :* V-am lasat un mesaj pe mess. happy

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Poti intra pe www.JocuriEducationale.tk si vezi acolo videclipuri cu experimente stiintifice. poate iti starneste pofta de invatat

| AlexStefan1 a răspuns:

Clasa a VIII-a corect? stiu cum e, simulare, examen, liceu...