| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de o prezentare pentru Miss sa fie cat mai lunga si inteligenta, va rog frumos, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai si tocma de aia trebuie sa ti-o faci tu, sa arati cat esti de inteligenta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna
Sunt frumoasa ofer senzatii vizuale si olfactive geniale. Urasc sportul cu toate ca fu t a i u l este cel mai bun sport pentru mine.

| ciumabubonica a răspuns:

Buna eu sunt x imi place sa inot sa fac flotari si sa fac twerk, sunt inteligenta citesc nu stiu ce carti sunt sociabila, cea mai tare si mai departe vedeti voi...va multumesc

| euveverita a răspuns:

Esti la miss dar se pare ca esti proastă de "bubui".
Asta explica faptul ca frumusețea nu o sa aiba concurenta cu intelectual.
Gen "Capitala Angliei?" Rusiiiiiia