| oppositewizard a întrebat:

Am nevoie de o sugestie pentru un fel de piesa de teatru/musical cu tema 'reflectiei' cu obiect de recuzita necesar un balon implicand 8 oameni.va rog cat mai repede idei

2 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Umpli balonul cu heliu fiecare va absorbi parte din heliu și va vorbi despre lucrurile care îl fac să gândească pozitiv, calități sau lucruri care aduc fericire la sfârșit veți umfla balonul din gură în gură laughing și veți spune lucruri negative, riscuri, defecte. Concluzia va fi că toate formează un întreg și balonul e întregulwinking

| Axelrunda a răspuns:

As aveea o idee. Pe balon scrii 8 cuvinte care sunt importante pentru tema,, reflectiei'' si in teatru, cele 8 persoane isi spun cate ceva despre ele si ce probleme au in viata, si mereu vorbind si reflectand asupra lor ei tin balonul. Si la sfarsit, va,, luminati'' si veniti cu idei cum puteti trece peste acele probleme scriind sub problemelor de pe balon o solutie.