| WinnieThePoof a întrebat:

Am nevoie de parerea fetelor. Ideea este ca mama mea pleaca in iulie in Italia pentru cateva saptamani in concediu. Merge la o matusa de a mea care locuieste acolo. Iar matusa vrea sa-mi cumpere un cadou de ziua mea si sa mi-l aduca mama. A spus sa zic doar ce vreau si imi cumpara. Dar eu nu stiu ce as putea sa cer. Trebuie sa ma mai gandesc. De-asta am nevoie de putina inspiratie de la voi. Daca ati fi in locul ce v-ar placea sa primiti?

2 răspunsuri:
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Telefon,tableta, placa de par, ondulator, haine, machiaje, un parfum bun, un ceas de marca etc etc etc Cere ce iti lipseste big grin

| BloodyDagger a răspuns:

Gandeste-te la lucrul pe care ti-l doresti, dar nu iti trebuie cu adevarat. In general, acela este cadoul perfect.