| Amy_3937 a întrebat:

Am nevoie de pareri... daca ati citi o carte, iar cel mai bun prieten al lui X s-ar indragosti de X... v-ar placea, vi se pare o idee buna? dati-mi argumente pro si contra big grin mersi find+vot:*

1 răspuns:
| KyraW a răspuns:

Nu vad de ce ar fi o idee rea.Mi-se pare brilianta ideea din toate punctele de vedere.Mai ales daca cei doi ar fi fost prieteni de mici si X i-ar fi marturisit foarte tarziu.Si daca ar mai ramane inca prieteni ar fi si mai bine.Dar pentru asta ar trebui ca cei doi sa aiba o relatie, si dca vrei sa o faci interesanta.trebuie sa gasesti elemente care sa o faca iesita din comun, sa nu fie monotona.Succeshappy