| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de raspuns urgent. Am făcut o mare gafă. vorbeam cu o fata, fata aceea mă suna destul de des şi ne întelegeam bine. Suntem din acelaşi oraş, eu nu o sunam niciodata, însă, rare ori trecea o zi/ maxim două fără să mă sune, chiar dacă uneori îmi zicea "mai dă şi tu un semn de viaţă, nu doar eu". Sunt puţin cam orgolios.
Acum 5 zile am fost mega beat şi ca niciodată am uitat multe părţi din seara de 28 Decembrie 2013. Am vomat. Am baut putin cam mult. Ştiu că m-a sunat, însă, nu ştiu ce am vorbit deloc, îmi aduc aminte că m-a sunat şi am găsit în telefon în jurnalul apelurilor faptul că am vorbit în jur de 5 minute. De atunci fata nu a mai dat niciun semn, însă, a postat pe Facebook unele lucruri mai sentimentale, însă exista probabilitatea mare sa nu fie pentru mine. NU ŞTIU ce am zis, însă sunt sigur că am zis ceva de rău.
Ce să fac? Îmi e foarte ruşine să o întreb, ştiu doar că am ajuns acasă pe picioarele mele, din ce mi-a spus un prieten. Nu ştiu ce am zis. nu îmi aduc aminte nimic nimic.
Ce să fac în situaţia asta?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrei sau nu trebuie sa intrebi ce ai zis atunci pentru ca nu a fost deloc cu gust bun de aia te-a lasat.

| Bogdybgd a răspuns (pentru mgtow):

Nu prea sunt genu' ăla de om. da' la beţie, nu ştii niciodata laughing. Oricum, m-a prins prea tare ce băusem în seara aia. Dar după ce am vomat am fost cât de cât ok, doar că eu am vorbit cu ea înainte.

| MoxiMonny a răspuns:

Eu zic sa lasi orgoliu daca nu vrei s-o pierzi să iti ceri scuze si s-o intrebi ce ai zis.

| Annndddreeeeaaaaa a răspuns:

Lasa orgoliul si vorbeste cu ea, spune-i ca erai beat si nu stii ce ai facut. O sa te inteleaga daca ii explici. Nu sta asa ca o pierzi.

| MEEEEx2DDDDD a răspuns:

Trebuie sa o intrebi altfel nu o sa te alegi cu nimic! Daca o intrebi vei putea sa-ti repari greseala happy