| aalessyaaaMk a întrebat:

Am nevoie de rs serioase.
cum sa iti faci poze, in ce pozitii sa stai?
cum sa privesti, in ce sa te imbraci?

Răspuns Câştigător
| MissJJ a răspuns:

Pentru pozitii cauta pe net poze ale fotomodelelor si inspira te de acolo.De asemenea tot pe net sunt diverse trucuri care te pot ajuta sa iesi mai bine in fotografii. Cat despre imbracat, depinde ce vrei tu sa exprimi: senzualitate - o tinuta sexy ( nu vulgara! poate un decolteu mai adanc).

6 răspunsuri:
| TurBina a răspuns:

Intreaba si tu un prieten care se mai pricepe la fotografie

| h3r a răspuns:

Lol.

| Dariusuu a răspuns:

Fi cât mai naturală, şi încearcă să nu-ţi areţi formele prea mult.
Şi să renunţi la poziţia capră cum stau majoritatea în poze, deci fi naturală draga mea.

| Danysan a răspuns:

Nu conteaza pozitia -trebuie sa fi sincera cu tine (in cazu in care esti naspa... poti sa te pozezi cum te-ai poza ca tot degeaba.)Dar siunt anumite trucuri si programe pe care le poti folosii -cauta pe net. Funda?:-D?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă lași să ți se vadă o țâță restul nu mai contează.
Shooting plăcut.

Răspuns utilizator avertizat