| 愛日本 a întrebat:

Am nevoie de sfatul vostru! Daca un baiat iti pune mana pe langa gat, in contnu in continu... iar tu il respingi in continu, si vrea sa stea langa tine tot timpul si tu il respingi si te enerveaza la culme, Inseamna Ca Il Placi?

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cred ca inseamna ca poate se trezeste cu una dupa cap
Daca iti spun ca ma enervezi cat de batut in cap sa fii sa nu ma lasi in pace?
Oameilor le place sa intoarca lucrurile cu susu-n jos si sa isi creeze idei proprii, cum ar fi ca il placi.Intelege exact pe dos a ceea ce vrei sa ii transimiti tu

| Emena a răspuns:

1.invata sa scrii
2.nu.inseamna ca el te place. daca fata il respinge inseamna ca nu vrea sa fie cu el

| ascovit a răspuns:

thinking da ori ba-fiecare cu argumentele sale

nu-pentru. ca atunci cand nu suporti o persoana incerci sa o faci sa stea cat mai departe de tine

DA- pentru. ca unele fete au un comportament de vampa - adica se comporta mai urat cu baiatul pe care il place pentru. a-l face interesat, mergand pe miza baietilor nu le plac fetele care se lasa din prima

depinde de persoana

| Alleee18 a răspuns:

Pai.aici e vorb a de ceea ce simti tu pentru el.de exemplu baiatul ar putea sa creada ca tu il placi dar ca"te lasi greu"cum s ar zice.deci pentru el ar putea insemna ca il placi, dar daca tu nu simti nimic pentru el mai bine ati clarifica lucrurile vorbind deschis.

| MimiPopescu a răspuns:

Vrea doar sa se sprijine si tu il consideri un gest de dragoste. Ce chestie! laughing

| Namastee a răspuns:

Eu zic ca da big grin

| Dief a răspuns:

Nu laughing Cand placi pe cineva iti doresti sa stai cat mai mult cu acea persoana, sa te ia in brate, sa vorbiti si te gandesti des la el. Daca te enerveaza la culme, in niciun caz nu inseamna ca il placi.

| ZâmβέŤ a răspuns:

Da. Am avut un prieten care ma mangaia pe langa gat si l-am intrebat daca ma iubeste. El a zis ca da.
Si m-a intrebat si el daca il iubesc si i-am zis ca da.
fundita?

| PuFFuletz a răspuns:

Deci! Daca el face asemenea Gesturi El te placehee hee nu tu pe el [-x