| davidutzu12 a întrebat:

Am nevoie de un link de unde sa downloadez mesanger pentru telefonul mobil lgkp501, vreau ceva concret, funda

3 răspunsuri:
| AnnonnimGirrl a răspuns:

De ce ai vrea asta? Te duci la google[pe mobil] scrii "yahoomessenger" si dai pe primul.Nu iti convine? Imi pare rau atunci.eu asa fac si imi merge bine.big grin

| costel24ro a răspuns:

Descarca shmessenger! trebuie sa-ti faci cont la ei ca sa poti sa te loghezi cu programul asta de pe tel,odata introduci id-ul de shmessenger si parola, apoi id-ul de mess si parola.o faci odata, ramane salvat.contul se face rapid. poti folosi acelasi id de mess ca sa faci cont la ei.programul e f bun,face trafic de date f putin,daca nu ai net gratuit iesi f bine,ai toate emoticoanele,prm si dai buzz exact ca la mess-ul de p pc, plus ca afiseaza si cine sta p invizibil si avatarul, si poti sa trm si foto!winking

| costel24ro a răspuns:

Am uitat sa specific ca mege pentru mai multe,msn, google, facebook!