| IuliaRAWR a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgeent! Daca nu mananci 2 zile, ABSOLUT NIMIC, numai bei apa, a doua zii vei lesina?! va rooog sspuneti-mi dar sa fie sigur! dau fundita!

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Depinde de la om la om fiecare cu rezistenta organismului propriu!

| unul1 a răspuns:

Depinde de corpul fiecaruia. Normal daca o zi nu mananci a doua zi nu vei lesina... acuma daca bagi in tine zilnic 3000 de kcal si renunti sa mananci e posibil... dar nu e valabil un lucru pentru 2 persoane diferite.

| Dismally a răspuns:

Nu cred ca vei lesina dar nici bine nu ai sa te simti. Fara mancare poti trai cam 30 de zile, vei lesina dupa o peroada dar cand nu se stie, depinde de organismul tau.

| CristiMC a răspuns:

Fara mancare poti sa treiesti maxim 2-3 saptamani dar fara apa in 2-3 esti pa deoarece se inceaga sangele.nu va lesina dar va avea acea depedenta de apa

| teona125 a răspuns:

Nu vei lesina, crede-ma eu nu am mancat nimic 6 zile pur si simplu nu am avut pofta de mancare si ai mei erau toata ziua la lucru eu eram singura acasa mai ieseam pe afara si asa trecea ziua, singurul lucru care mi s-a intamplat a fost ca am slabitlove struck, dar depinde de organismul tau, daca esti mai slabutza ai grija s-ar putea sa nu iti fie prea bine...dar de lesinat nu prea cred! sper ca ti-am fost de ajutor:*