| Lost0in0your0memories a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent si sigur. Daca una din notele de la capacitate este sub 5, inseamna ca ai picat examenul sau se face media cu celelalte note? mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| D3e3 a răspuns:

Teorectic da, dar practic nulaughing. Media de la examene se aduna cu media V-VIII si se imparte la 2.aia va fi media cu care intri la liceu.de intrat oricum intri, doar ca vei fi la un liceu mai putin bun happy.

3 răspunsuri:
| SnowBella a răspuns:

Nu, nu ai picat examenul. Se face media cu cealalta nota si cu media claselor 5-8.
---
Think clear!

| k4Zy a răspuns:

Nu ai picat doar ti se face mediawinking. Bravo ai luat nota fainahee hee

| Lost0in0your0memories explică:

Eh mersi doar ca intrebam pentru cineva, nu sunt chiar in clasa a 8rolling on the floor! mersi de raspunsuri