| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat din partea voastra Eu am o relatie cu un baiate El de moment e plecat la munca in straiatate de trei luni...in primele 2 lunii nu iesea deloc acum luna asta iese cam des, aproape in fiecare seara nu stiu parca e mai rece acum cu mine, desi vb imi spune ca ma iubeste ca i dor de mine ca abia asteapta sa vin acasa dar nu stiu Ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ori esti tu paranoica ori are acolo pe cineva care sa-i tina de cald, tu fi optimista si sa speri la mai bine...

| Edeline a răspuns:

E cam greu cu relatiile astea la distanta..depinde..ce pot sa spun...ai grija..nu te panica..incerca sa analizezi mai bine lucrurile si apoi sa iei o decizie:*Te pup scumpo! o zi frumoasa iti doresc!:*

| floryinna a răspuns (pentru Edeline):

Daa ai dreptate mersi :*