| ßεٱßٱٱٱٱ a întrebat:

Am nevoie de un sfat :-ss
Eu am fost cu un baiat acum cateva luni...mi.am batut joc de el cand el tinea la mine :-s si acum e invers.sunt moarta dupa elcrying
Si el nici nu ma baga in seama...ma rog m.am cert rau de tot cu el si nici nu vrea sa mai auda de mine oh go on

Ce pot sa mai fac...thinking

4 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Te ajut euwinking iti trimit id-ul meu pe privathappy

| byby2001 a răspuns:

Si eu am patit asa dar pana la urma i-am spus ca imi pare rau! si ma inteles! acum suntem buni prieteni ( dar nu ma mai atrage asa ca l-am refuzat) incearca sa vb cu el!

| Shagun a răspuns:

Sincer imi pare rau de amandoi. Trecand peste, exista sanse sa te ierte pentru simplul fapt ca te-a iubit odata. Asta nu e posibil imediat, iti dai si tu seama ca nu te crede dupa ce ti-ai batut joc de el. Cred ca daca ii demonstrezi ca il placi ai o sansa. Asta presupune sa te porti frumos cu el pana ii revin sentimentele si asta va dura ceva. Timpul e solutia. Acum sper ca nu te asteptai sa iti spunem noi ceva... vreo replica pe care sa i-o spui tu si gata si relatia.
Bafta :*

| Liviu a răspuns:

Eh Dasta baieti nu mai au incredere in fete
Din cauza la cateva zdrente :)
Asta e adevaru
Mie de imi faceai asa.
Te calcam pe cap
"Imi rupi inima? Iti rup capu "
http://www.youtube.com/watch?v=5a5R5rZZ2hI
Sa fim seriosi... :)
http://www.youtube.com/watch?v=5a5R5rZZ2hI