| Dianka_4924 a întrebat:

Am nevoie de un status urgent, ceva de genu "nu sint ceea ce ti-ai dori sa fiu...bla-bla-bla"Fundita!

Răspuns Câştigător
| Ad3lyna16 a răspuns:

Invaţă şi din greşelile altora, nu vei avea timp să le faci tu pe toate.

Stinge lumina, mai lasă doar o rază,/trage cortina… şi să ne facem varză

Cel ce participă la jocuri de noroc se jefuieşte singur.

Luna de miere este un concediu pe care ni-l luăm înainte de a lucra pentru un nou şef!

Pesimistul zice: "Nu se poate!" Optimistul spune:"Ba se poate!" Cel harnic zice: "Am făcut!"

Este adevărat că "banii vorbesc"; cel mai adesea ei ne spun: "La revedere!"

Adu-ţi aminte ce greu îţi este să te schimbi pe tine însuţi şi vei înţelege atunci câte şanse ai când încerci să-i schimbi pe ceilalţi.

Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merită să le aud pentru acel 5 la sută care merită toată atenţia.

3 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com - [ aici ai un site, is foarte multe, uita-te :x ] mai am o gramada pe calculator. lasa id tau si ti le trimit:x

| Luanda a răspuns:

Ce fac eu stiai doar tu. ce face ea stie tot orasulbig grin

| Izaaaaa a răspuns:

Eu ca tine oricand, tu ca mine niciodata! laughingrolling on the floor