| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie si eu de păreri legate de liceele din București cu media 8-8, 30 maxim. Ma interesează sa fie licee care sa aibă o revista si o trupa de teatru sau un liceu în care sa se facă activități cu adevărat. Dacă nu, totuși va rog sa imi spuneți de părere aveți de liceu Traian, Brâncoveanu, Blaga, Petru Maior, Colegiul Tehnic Energetic, Paciurea... colectiv, profesori, dacă sunt licee care accepta cu adevărat diversitatea si sunt oameni prietenoși, spuneți-mi tot ce știți va rog, m-ar ajuta mult!

1 răspuns:
| Cehoslovacia a răspuns:

Maior e liceu cam de tigani, singura personalitate care a trecut pe acolo a fost Bonel.
Engergetic mai rau decat ti-ai putea da tu seama
Paciurea numa ciudati acolo, un fel de Tonitza fara o mana.
N-ai sa vezi activitati in astea 3, de restul mentionate de tine nu stiu nimic.
Daca vrei colectiv cat de cat ok si unde se fac activitati mai rar,baga-te pe Gheorghe Asachi, e mai slabut, dar profesorii sunt foarte ok cat si colectivul.
Nu au revista scolii, dar au avut o tentativa de a incerca sa faca un fel de radio, s-au facut cursuri si activitati dar in mare toate astea au picat din dezinteresul elevilor, cam putini sa ceara ceea ce vrei tu.