| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor!
Ce solutii sunt si ce pot face cand prietena ta cea mai buna are crush pe iubitul tau?
Va rog mult, am nevoie urgent de raspuns!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Soluție ca să ce? Iubitul tău e propietatea ta? Dacă ți-l ia, mai rămâi prietenă cu ea? Ce înțelegi prin soluții care sunt, deci ele sunt, soluțiile sunt mai multe, și doar nu le știi tu? El iubitul, are în opinia ta, dreptul să aleagă între tine și ea, sau asta nu intră în discuție? Dar dacă ai fi căsătorită cu el, cum ai vedea soluțiile sau lipsa lor?

| Den1sa a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea fii sicera si comunica

| Crescent a răspuns:

Daca lucrurile devin dificile, atunci va trebui sa alegi. Si asta cat inca mai ai timp. S-ar putea sa ii pierzi pe amandoi.